К сожалению, "offcanvas-col1" не существует.

К сожалению, "offcanvas-col2" не существует.

К сожалению, "offcanvas-col3" не существует.

К сожалению, "offcanvas-col4" не существует.

UK
Have any Questions? +01 123 444 555

На вул. Княгині Ольги у Львові планують збудувати садок на 120 місць

На вул. Княгині Ольги у Львові планують збудувати садок на 120 місць

На вул. Княгині Ольги у Львові планують збудувати садочок на 120 місць. На вул. Княгині Ольги у Львові планують збудувати садочок на 120 місць. Про це розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, – передає прес-служба ЛМР. Мер зазначив, що цю земельну ділянку, відповідно до підписаного меморандуму, Міністерство оборони має передати громаді міста.

«У нас є меморандум, підписаний Міністерством оборони, і відповідно до якого ділянка на вул. Кн. Ольги має переходити громаді міста. На сьогодні, на жаль, ми меморандум виконали зі свого боку, прийняли на баланс міста всі будівлі житлові Міністерства оборони, і вкладаємо туди достатньо великі кошти. Міністерство оборони ще свою частину не виконало. Якщо ми говоримо про ділянку на вул. Кн. Ольги, то там забудовник має бажання збудувати садочок на 120 місць. Сьогодні зранку ми це питання проговорювали на апаратній нараді. Я буду мати розмову з Міністерством оборони, бо садочок є потрібен для міста, щоб ми внесли корективи та коригування в сам меморандум. Мені потрібна гарантія, що там буде дитячий садочок. Ми ці речі проговорили, юридичне управління отримало вказівки. Думаю, до кінця тижня ми підготуємо зі свого боку весь пакет документів.

Є земля Міністерства оборони, вони самостійно розпоряджаються своїми землями, місто тільки приймає рішення щодо того, чи законним буде це будівництво з точки зору дотримання ними всіх норм. Ми приймаємо рішення, базуючись на чинному законодавстві. Є закон – ми зобов’язані приймати рішення», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/01/15/na_vul_knyagyni_olgy_u_lvovi_planuyut_zbuduvaty_sadok_na_120_mists_1245337

Назад

© 2020 БК "Львівська мрія". Всі права захищено.